Turniej Rodzinny w siatkówkę na kęckim OSiRze
W minioną sobotę kęcki OSiR stał się ponownie centrum siatkówki w naszej gminie. Wszystko za sprawą Turnieju Rodzinnego organizowanego przez UMKS Kęczanin Kęty we współpracy z Gminą Kęty i Powiatem Oświęcimskim.
Przez blisko 5 godzin rodzice wraz z dziećmi rywalizowali o najlepsze miejsca, tworząc nie tylko niesamowitą aurę wydarzenia, ale również pokazując wysoki poziom sportowy, który mógłby zaskoczyć niejednego postronnego widza.
Ostateczne zwycięstwo przypadło w udziale zespołowi Bogaczy, a na podium uplasowali się również:
- 2. miejsce drużyna Jakubowskich,
- 3. miejsce drużyna Tworków.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, ponieważ było to nie lada wyzwanie, zająć miejsce na podium.
Pełna klasyfikacja oraz galeria zdjęć znajduje się w postach poniżej:
Marcel Ligęza / Fot. Klaudia Puchała
