Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Turniej Rodzinny w siatkówkę na kęckim OSiRze

W minioną sobotę kęcki OSiR stał się ponownie centrum siatkówki w naszej gminie. Wszystko za sprawą Turnieju Rodzinnego organizowanego przez UMKS Kęczanin Kęty we współpracy z Gminą Kęty i Powiatem Oświęcimskim. 

Przez blisko 5 godzin rodzice wraz z dziećmi rywalizowali o najlepsze miejsca, tworząc nie tylko niesamowitą aurę wydarzenia, ale również pokazując wysoki poziom sportowy, który mógłby zaskoczyć niejednego postronnego widza. 

Ostateczne zwycięstwo przypadło w udziale zespołowi Bogaczy, a na podium uplasowali się również:

  • 2. miejsce drużyna Jakubowskich,
  • 3. miejsce drużyna Tworków.

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, ponieważ było to nie lada wyzwanie, zająć miejsce na podium.

Pełna klasyfikacja oraz galeria zdjęć znajduje się w postach poniżej:

Marcel Ligęza / Fot. Klaudia Puchała

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności