Zaproszenie na uroczystość 25-lecia Świetlicy Środowiskowej
Centrum Usług Społecznych w Kętach zaprasza na uroczystość z okazji 25-lecia Świetlicy Środowiskowej w Kętach im. hm. Bronisławy Zbylut.
To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do wspólnego świętowania jubileuszu, wspomnień oraz podziękowań wszystkim osobom, które przez lata tworzyły historię świetlicy i wspierały jej działalność.
Uroczystość odbędzie się 3 czerwca o godzinie 16:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Kętach.
Serdecznie zapraszamy wychowanków, absolwentów, rodziców oraz przyjaciół świetlicy do wspólnego świętowania tego wyjątkowego jubileuszu.
CUS w Kętach
_miniatura_1200px.jpg)

