Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Zaproszenie na uroczystość 25-lecia Świetlicy Środowiskowej

Centrum Usług Społecznych w Kętach  zaprasza na uroczystość z okazji 25-lecia Świetlicy Środowiskowej w Kętach im. hm. Bronisławy Zbylut.

To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do wspólnego świętowania jubileuszu, wspomnień oraz podziękowań wszystkim osobom, które przez lata tworzyły historię świetlicy i wspierały jej działalność.

Uroczystość odbędzie się 3 czerwca o godzinie 16:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Kętach.

Serdecznie zapraszamy wychowanków, absolwentów, rodziców oraz przyjaciół świetlicy do wspólnego świętowania tego wyjątkowego jubileuszu.

 

CUS w Kętach

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności