Izabela Badowska z Witkowic awansowała do półfinału Miss Polski!
31 maja 2026 r. w Krakowie odbyła się Gala Finałowa Polska Miss woj. Małopolskiego 2026. Powód do dumy dla mieszkańców naszej gminy przyniosła podczas gali 21-letnia Izabela Badowska, która odniosła spektakularny sukces w tegorocznej edycji konkursu Polska Miss, zdobywając aż trzy tytuły komplementarne na szczeblu województwa małopolskiego.
Izabela została wyróżniona jako Polska Miss Foto Województwa Małopolskiego, Polska Miss Internetu Województwa Małopolskiego oraz Polska Miss Publiczności Województwa Małopolskiego. Była jedyną uczestniczką tegorocznej edycji, która zdobyła aż trzy takie tytuły.
Osiągnięcie to zaowocowało oficjalnym awansem Izabeli do ogólnopolskiego półfinału konkursu Miss Polski. To ogromny sukces dla młodej reprezentantki Witkowic, którego serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne etapy rywalizacji!
Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku z rozdania nagród
Marcel Ligęza / Fot. Miss Województwa Małopolskiego
Film autorstwa Macieja Badowskiego

