I miejsce Sandry Michalskiej w Międznarodowym Festiwalu Piosenki Disneya w Rzeszowie!
1 czerwca 2026 r. w Rzeszowie odbył się finał prestiżowego IV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Disneya "Magia pięknych snów". Jest on organizowany przez Stowarzyszenie International Champions Team.
Podczas festiwalu usłyszeć mogliśmy Sandrę Michalską ze Szkoły Podstawowej w Malcu, która zdobyła 1. miejsce w kategorii wiekowej 11-13 lat. Dojście do finału wymagało od Sandry przejścia przez trzy etapy. Międzynarodowy Festiwal Piosenki Disneya jest jednym z największych w Europie i gromadzi osoby z największymi talentami.
To ogromny sukces Sandry, która dzięki wsparciu rodziców i swoich nauczycieli zajęła prestiżowe, pierwsze miejsce. Talent młodej wokalistki został dostrzeżony przez jury konkursu, a Sandra przywiozła do Gminy Kęty wielką chwałę.
Serdeczne gratulacje i trzymamy kciuki za Twój rozwój!
Marcel Ligęza

