25-lecie Świetlicy Środowiskowej im. hm. Bronisławy Zbylut w Kętach!
3 czerwca w sali widowiskowej Domu Kultury swoje 25-lecie świętowała Świetlica Środowiskowa w Kętach im. hm. Bronisławy Zbylut. Wydarzenie to zostało uświetnione obecnością wielu znamienitych gości, którzy mieli możliwość obejrzeć występy artystyczne wychowanków Świetlicy oraz filmik, przygotowany przez placówkę przy współpracy z Dąbrowska TV. Pytano tam pracowników, dzieci i absolwentów o wspomnienia, marzenia oraz pomysły, jak można zwiększyć atrakcyjność świetlicy. Udostępniono także galerię zdjęć, dokumentującą życie kulturalne placówki od 2004 roku aż do dziś!
Po części oficjalnej, zakończonej przemówieniami kierownik świetlicy Anny Marek, Wojewody Małopolskiego Krzysztofa Jana Klęczara, burmistrza Marcina Śliwy, dyrektor CUS w Kętach Moniki Kaczmarczyk oraz radnej Rady Miejskiej w Kętach Olgi Onyszkiewicz, wręczono drobne upominki zarówno pracownikom świetlicy, jak i występującym dzieciom. Wydarzenie uwieńczono tortem i poczęstunkiem dla wszystkich zebranych.
Sto lat!
M.H., fot. M.L.

