Zakończenie ligi tenisa ziemnego
W ubiegłą sobotę odbyło się oficjalne zakończenie tegorocznych rozgrywek ligowych w tenisie ziemnym. W zmaganiach od kwietnia do września brało udział 19 zawodników. Gra była podzielona na 4 rundy, w których najlepszy zawodnik mógł zdobyć 20 punktów. Rywalizacja była bardzo zacięta.
Ostatecznie zwycięzcą tego sezonu okazał się Piotr Ficek, który na swoim koncie uzbierał 74 punkty. Na drugim miejscu w rankingu uplasował się Krzysztof Janeczko. Natomiast miejsce trzecie zajął Mateusz Honkisz, pokonując niewielką różnicą punktów Maćka Naglika-Czyszczonia, który w ostatecznym rozrachunku zajął miejsce czwarte.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i do zobaczenia na wiosnę.
oprac. Daniela Stec

