Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Zakończenie ligi tenisa ziemnego

W ubiegłą sobotę odbyło się oficjalne zakończenie tegorocznych rozgrywek ligowych w tenisie ziemnym. W zmaganiach od kwietnia do września brało udział 19 zawodników. Gra była podzielona na 4 rundy, w których najlepszy zawodnik mógł zdobyć 20 punktów. Rywalizacja była bardzo zacięta. 

Ostatecznie zwycięzcą tego sezonu okazał się Piotr Ficek, który na swoim koncie uzbierał 74 punkty. Na drugim miejscu w rankingu uplasował się Krzysztof Janeczko. Natomiast miejsce trzecie zajął Mateusz Honkisz, pokonując niewielką różnicą punktów Maćka Naglika-Czyszczonia, który w ostatecznym rozrachunku zajął miejsce czwarte.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i do zobaczenia na wiosnę.

 

oprac. Daniela Stec 

Galeria zdjęć

Zakończenie ligi tenisa ziemnego 9 Zakończenie ligi tenisa ziemnego 2 Zakończenie ligi tenisa ziemnego 10 Zakończenie ligi tenisa ziemnego 8 Zakończenie ligi tenisa ziemnego 7 Zakończenie ligi tenisa ziemnego 6 Zakończenie ligi tenisa ziemnego 5 Zakończenie ligi tenisa ziemnego 4 Zakończenie ligi tenisa ziemnego 3 Zakończenie ligi tenisa ziemnego 1 Zakończenie ligi tenisa ziemnego 11 Zakończenie ligi tenisa ziemnego 13 Zakończenie ligi tenisa ziemnego 12
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności