UMKS Kęczanin Kęty zaprasza na dwa sobotnie mecze
Już w najbliższą sobotę w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach odbędą się mecze, w których zobaczyć będziemy mogli dwa składy UMKS-u grające w II lidze – drużynę kobiet i team mężczyzn.
Panowie zmierzą się z zespołem Karpaty Krosno (16:00), a Panie rozegrają mecz z MKS-em MOS Wieliczka (19:00).
Zapraszamy do wspólnego kibicowania!
B.K.S.

