Logo Urzędu Miejskiego Kęty

UMKS Kęczanin Kęty zaprasza na dwa sobotnie mecze

 

Już w najbliższą sobotę w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach odbędą się mecze, w których zobaczyć będziemy mogli dwa składy UMKS-u grające w II lidze – drużynę kobiet i team mężczyzn.

 

Panowie zmierzą się z zespołem Karpaty Krosno (16:00), a Panie rozegrają mecz z MKS-em MOS Wieliczka (19:00).

 

Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Zdjęcie do UMKS Kęczanin Kęty zaprasza na dwa sobotnie mecze

B.K.S.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności