Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Turniej rummikub oraz piłki nożnej w Bulowicach

Majówka to idealna okazja do wspólnych spotkań. Z tego samego założenia wychodzą przedstawiciele Ludowego Klubu Sportowego w Bulowicach oraz Barbara Czarnik, zapalona rummikubistka, organizująca wydarzenie oparte o tę coraz bardziej popularną grę planszową. 

Już 2 maja, prawie w samo południe, na terenie stadionu piłkarskiego w Bulowicach odbędzie się impreza łącząca najpopularniejszą dyscyplinę na świecie - piłkę nożną - oraz właśnie rummikub, czyli grę towarzyską oraz logiczną, w którą zapewne wielu z nas kiedyś grało. 

Jednak to nie wszystko. W ostatnim czasie można zauważyć, że ta planszówka zaczyna być w gminie Kęty coraz bardziej popularna, dlatego też sam turniej będzie zarazem Mistrzostwami Małopolski! Prestiżowa impreza, piękna pogoda i pasjonaci - jesteśmy zdecydowanie na tak! 

Turniej piłkarski nie wymaga żadnych zapisów, cytując organizatorów na facebooku - „Po prostu przychodzisz i grasz”. Także drodzy czytelnicy, warto pogrzebać w szafie i przetrzeć stare korki. Bulowickie Camp Nou czeka na was! 

W przypadku Mistrzostw Małopolski sytuacja wygląda trochę inaczej. Wymagane są zapisy, a zasady turnieju wyjaśnione zostaną na miejscu. Szczegóły i zapisy znajdują się pod linkiem https://facebook.com/events/s/majowka-z-rummikub-w-bulowicac/1881708292771670.

Na miejscu nie zabraknie strefy gastronomicznej, kiełbasy z grilla, prażonek, frytek oraz zimnych napojów (te ciepłe też się znajdą), tak aby nikt ze stadionu nie wyszedł głodny albo spragniony. 

Marcel Ligęza

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności