RETRO ZLOT na Pchlim Targu
Miłośnicy pojazdów zabytkowych, graciarze, zbieracze, fani czterech i dwóch kółek (nie tylko tych silnikowych )! Zapraszamy Was serdecznie na RETRO ZLOT na Pchlim Targu - niedziela, 26.04.2026 r.
Jaki mamy plan?
10:00 - startujemy ze zlotem pojazdów zabytkowych
Podczas całego wydarzenia odbywa się giełda części 7.00-14.00, podczas której każdy z uczestników może wystawić się całkowicie bezpłatnie.
Dodatkowo, w godzinach 7.00-14.00 ma miejsce Pchli Targ, gdzie może coś ciekawego akurat przykuje Wasz wzrok.
O Wasze głodne brzuchy zadba ekipa Lodozaurów, a o dobrą atmosferę zadbacie (jak zwykle) - WY.
Harmonogram wydarzenia:
- 7.00 - rozpoczęcie giełdy części i Pchlego Targu
- 10.00 - POCZĄTEK ZLOTU
- do 11.30 - trwa głosowanie na pojazd zlotu
- 12.00 - ogłoszenie wyników głosowania i wręczenie upominków
- 14.00 - zamknięcie bram i koniec zlotu
Zatem.... rezerwujcie sobie CZWARTE niedziele miesiąca na wizyty w Kętach na Placu Targowym!
Co ważne:
- Nie śmiecimy - dbamy o miejsce, w którym się spotykamy
- Nie wyrczymy i nie ryczymy młynkami pod maską
- Nie próbujemy palić gumy i robić innych rzeczy nieadekwatnych do czasu i miejsca
- Limit wieku pojazdu - produkcja modelowa do 1995r. włącznie
A pełny regulamin wydarzenia znajdziecie
>>> tutaj <<<
Do zobaczenia!
Retro Mobil Klub

