Wielkie święto MKS Tempo Kęty - 21 medali!
Dzisiejsze zawody – Lekkoatletyczne Czwartki – udowodniły, że MKS Tempo Kęty jest w swojej szczytowej formie. Tego dnia pobito wiele rekordów i zdobyto wiele życiowych osiągnięć - w tym 21 medali!
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!
- Mateusz Spiesz: dwa złote medale;
- Oliwier Nycz: brązowy medal;
- Ignacy Marczyński: srebrny medal;
- Liwia Serocka: srebrny medal;
- Emilia Kołodziejczyk: brązowy medal;
- Maja Kołodziejczyk: srebrny medal;
- Wiktoria Łętocha: złoty i srebrny medal;
- Milena Tomasiewicz: złoty i srebrny medal;
- Maja Bogacz: srebrny medal;
- Maja Handzlik: dwa złote medale;
- Wojciech Waluś: złoty i brązowy medal;
- Lena Piznal: brązowy medal;
- Nikola Sporysz: złoty medal;
- Nina Wróblewska: srebrny i brązowy medal;
- Lena Muchewicz: brązowy medal.
M.H., fot. MKS Tempo Kęty


