Trzecie mistrzostwo ligi Hejnał Kęty oldboys
Hejnał Kęty Oldboys trzeci sezon z rzędu zdobywa mistrzostwo w lidze PPN Oświęcim Oldboys 6+1!
W sezonie jesiennym 2025 uczestniczyło 10 zespołów. Nasza drużyna rozegrała 9 meczów (w tym 7 wygranych!) i po ostatniej kolejce zameldowała się na 1. miejscu!
Sezon wygrany... ale był chyba najtrudniejszy z wszystkich. Każdy z 9 zespołów w lidze „spinał” się na Hejnał.
W drużynie w całym sezonie zagrali:
- w bramce: T. Jasiński, S. Bączek,T. Harężlak;
- w obronie: J. Ulman, M. Jurecki, P. Bryzek, A. Matyszkowicz, R. Szłapa, A. Szymański, M. Śleziak, A. Matejko, A. Bogunia;
- w pomocy: A. Dąbroś; J. Tomala, A. Grzybek, P. Szłapa;
- w ataku: D. Gołba, Ł. Ryłko, A. Fender, P. Niedziela.
Opieka medyczna i trener mentalny: L. Młocek.
Jacek Ulman / TS Hejnał Kęty Oldboys

