Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Trzecie mistrzostwo ligi Hejnał Kęty oldboys

 

Hejnał Kęty Oldboys trzeci sezon z rzędu zdobywa mistrzostwo w lidze PPN Oświęcim Oldboys 6+1!

 

W sezonie jesiennym 2025 uczestniczyło 10 zespołów. Nasza drużyna rozegrała 9 meczów (w tym 7 wygranych!) i po ostatniej kolejce zameldowała się na 1. miejscu!

Sezon wygrany... ale był chyba najtrudniejszy z wszystkich. Każdy z 9 zespołów w lidze „spinał” się na Hejnał.             

W drużynie w całym sezonie zagrali: 

  • w bramce: T. Jasiński, S. Bączek,T. Harężlak;
  • w obronie: J. Ulman, M. Jurecki, P. Bryzek, A. Matyszkowicz, R. Szłapa, A. Szymański, M. Śleziak, A. Matejko, A. Bogunia;
  • w pomocy: A. Dąbroś; J. Tomala, A. Grzybek, P. Szłapa;
  • w ataku: D. Gołba, Ł. Ryłko, A. Fender, P. Niedziela. 

Opieka medyczna i trener mentalny: L. Młocek.

 

Jacek Ulman / TS Hejnał Kęty Oldboys

Galeria zdjęć

Trzecie mistrzostwo ligi Hejnał Kęty oldboys 3 Trzecie mistrzostwo ligi Hejnał Kęty oldboys 2 Trzecie mistrzostwo ligi Hejnał Kęty oldboys 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności