T-shirtowa biżuteria i dodatki - warsztaty Trzynastkowej Fabryki Ekogadżetów
26 maja w Miejscu Aktywności Mieszkańców Rynek 13 odbyły się drugie warsztaty w ramach Trzynastkowej Fabryki Ekogadżetów, realizowanej w projekcie „Kęty – aktywnie i zielono”.
Najmłodsi uczestnicy tworzyli miękkie bransoletki i breloczki, przeplatając paski materiału przez duże koraliki. Zajęcia wspierały rozwój motoryki małej oraz wyobraźni. Każdy przygotował własny projekt ozdoby.
Młodzież i dorośli poznawali sposoby tworzenia chwostów, broszek oraz plecionych bransoletek i naszyjników z t-shirtowej „włóczki”. Uczestnicy wykonali oryginalną, ręcznie robioną biżuterię, rozwijając przy tym swoje umiejętności manualne i artystyczne.
Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne spotkania!

Projekt pn. „Kęty – aktywnie i zielono” jest współfinansowany z Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 8 Fundusze europejskie dla sprawiedliwej transformacji Małopolski Zachodniej, Działanie 8.4 Inicjatywy lokalne na rzecz transformacji, typ A. Lokalne inicjatywy społeczne.
Biuro Projektu

