Uroczyste powierzenie stanowisk dyrektorów jednostek oświatowych
Dziś, 27 maja, w auli Miejsca Aktywności Mieszkańców Rynek 13 nastąpiło uroczyste powierzenie stanowisk dyrektorów jednostek oświatowych prowadzonych przez Gminę Kęty, której dokonali Burmistrz Gminy Kęty Marcin Śliwa oraz I zastępca Burmistrza Gminy Kęty Rafał Ficoń.
Przedłużenie powierzenia stanowisk dyrektorskich poprzedziło uzyskanie pozytywnej opinii Małopolskiego Kuratora Oświaty, rad pedagogicznych oraz zakładowych organizacji związkowych. Dyrektorzy jednostek oświatowych będą pełnić swoje obowiązki przez kolejnych 5 lat szkolnych – od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2031 r.
Nominacje otrzymali:
- Anna Kobielus - dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bulowicach,
- Bożena Kubisiak - dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Witkowicach,
- Dariusz Mędrzak - dyrektor Szkoły Podstawowej w Bielanach,
- Grzegorz Żak - dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi.
Ponadto, Burmistrz Gminy Kęty powierzył (wyłonionej w drodze konkursu) stanowisko dyrektora Samorządowej Placówki Wychowania Przedszkolnego nr 9 w Kętach Pani Annie Handzlik.
Ach

