Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Uroczyste powierzenie stanowisk dyrektorów jednostek oświatowych

 

Dziś, 27 maja, w auli Miejsca Aktywności Mieszkańców Rynek 13 nastąpiło uroczyste powierzenie stanowisk dyrektorów jednostek oświatowych prowadzonych przez Gminę Kęty, której dokonali Burmistrz Gminy Kęty Marcin Śliwa oraz I zastępca Burmistrza Gminy Kęty Rafał Ficoń.

 

Przedłużenie powierzenia stanowisk dyrektorskich poprzedziło uzyskanie pozytywnej opinii Małopolskiego Kuratora Oświaty, rad pedagogicznych oraz zakładowych organizacji związkowych. Dyrektorzy jednostek oświatowych będą pełnić swoje obowiązki przez kolejnych 5 lat szkolnych – od 1 września 2026 r. do 31 sierpnia 2031 r.

 

Nominacje otrzymali:

  • Anna Kobielus - dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bulowicach,
  • Bożena Kubisiak - dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Witkowicach,
  • Dariusz Mędrzak - dyrektor Szkoły Podstawowej w Bielanach,
  • Grzegorz Żak - dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi.

 

Ponadto, Burmistrz Gminy Kęty powierzył (wyłonionej w drodze konkursu) stanowisko dyrektora Samorządowej Placówki Wychowania Przedszkolnego nr 9 w Kętach Pani Annie Handzlik.   

 

Ach

 

Galeria zdjęć

DSC_1289 DSC_1292 DSC_1293 DSC_1294 DSC_1301 DSC_1307 DSC_1315 DSC_1320 DSC_1322
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności