Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Izabela Badowska z Witkowic awansowała do półfinału Miss Polski!

31 maja 2026 r. w Krakowie odbyła się Gala Finałowa Polska Miss woj. Małopolskiego 2026. Powód do dumy dla mieszkańców naszej gminy przyniosła podczas gali 21-letnia Izabela Badowska, która odniosła spektakularny sukces w tegorocznej edycji konkursu Polska Miss, zdobywając aż trzy tytuły komplementarne na szczeblu województwa małopolskiego.

Izabela została wyróżniona jako Polska Miss Foto Województwa Małopolskiego, Polska Miss Internetu Województwa Małopolskiego oraz Polska Miss Publiczności Województwa Małopolskiego. Była jedyną uczestniczką tegorocznej edycji, która zdobyła aż trzy takie tytuły.

Osiągnięcie to zaowocowało oficjalnym awansem Izabeli do ogólnopolskiego półfinału konkursu Miss Polski. To ogromny sukces dla młodej reprezentantki Witkowic, którego serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne etapy rywalizacji!

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku z rozdania nagród

 

Marcel Ligęza / Fot. Miss Województwa Małopolskiego  

Film autorstwa Macieja Badowskiego

Galeria zdjęć

WhatsApp Image 2026-06-03 at 12.57.55.jpeg WhatsApp Image 2026-05-31 at 22.03.52.jpeg WhatsApp Image 2026-05-31 at 22.03.48.jpeg WhatsApp Image 2026-05-31 at 22.03.50.jpeg
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności