Nocny wypadek na ul. Mickiewicza w Kętach
Dziś w nocy około godz. 4 nad ranem doszło do interwencji służb ratunkowych na ul. Mickiewicza w Kętach. Jak ustaliły służby, 53-letni mieszkaniec powiatu bielskiego wracał toyotą do domu z nocnej zmiany i prawdopodobnie zasłabł lub zasnął za kierownicą, wskutek czego stracił panowanie nad pojazdem. W rezultacie zjechał na przeciwległy pas ruchu, wypadł z jezdni i dachował, uszkadzając słup elektryczny, znaki drogowe oraz ogrodzenie posesji znajdującej się przy drodze.
Kierowca doznał urazu kręgosłupa oraz ogólnych potłuczeń. Pod opieką ratowników trafił do szpitala.
Policja składa świadkom zdarzenia podziękowania za prawidłową reakcję na zdarzenie – osoby te niezwłocznie udzieliły poszkodowanemu kierowcy pierwszej pomocy, a następnie powiadomiły służby ratunkowe.
oprac. M.H., fot. KPP w Oświęcimiu
_samoch%C3%B3d_na_poboczu_po_dachowaniu.jpg)
_samoch%C3%B3d%2C_kt%C3%B3ry_dachowa%C5%82_obok_posesji_w_tle_radiow%C3%B3z.jpg)
_stra%C5%BCacy_obok_samochodu_kt%C3%B3ry_dachowa%C5%82.jpg)

