Młodzi zawodnicy Kęczanina nagrodzeni!
Dzisiaj w godzinach popołudniowych, juniorzy UMKS-u Kęczanin, spotkali się z przedstawicielami kęckiego magistratu - Burmistrzem Gminy Kęty Marcinem Śliwą oraz I zastępcą Burmistrza Gminy Kęty Rafałem Ficoniem.
Młodzi siatkarze, którzy dzięki fantastycznej grze dostali się do półfinałów Polski juniorów, zostali nagrodzeni przez władze gminy Kęty poprzez dyplomy oraz słowa uznania. Osiągnięcia tak wysokiego etapu rozgrywek ogólnopolskich to niewyobrażalny sukces, który zapiszę na sportowych kartach historii naszej gminy.
Nagrody w postaci voucherów oraz dyplomy za fantastyczną pracę na boisku i poza nim uzyskali:
- Handzlik Antoni
- Piecha Sebastian
- Filarski Filip
- Ryłko Szymon
- Smolarek Jakub
- Madej Tymon
- Grzegorz Sala
- Adamus Kacper
- Haręża Antoni
- Skudlarski Jakub
- Zaręba Oliwier
- Tomasik Arkadiusz
- Luranc Antoni
- Herok Szymon
- Miłoń Adrian
- Paweł Puchała - trener drużyny
Serdeczne gratulacje dla młodych sportowców, którzy reprezentują gminę Kęty na arenie ogólnopolskiej. Trzymamy za Was kciuki i liczymy na kolejne owocne turnieje!
M.L

