Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Magistrat apeluje: pandemia wciąż trwa, dbajmy o siebie i innych!

Jak informuje Burmistrz Gminy Kęty Krzysztof Jan Klęczar, od 6 grudnia w Urzędzie Gminy Kęty wszyscy pracownicy podczas obsługi mieszkańców i poruszając się w ciągach komunikacyjnych zobowiązani są do zakładania maseczek ochronnych.

Ponadto, zwracając się do grup i organizacji, apeluje o zachowanie reżimu sanitarnego podczas organizowanych spotkań świątecznych.

Pamiętajmy również o bezpieczeństwie, składając sobie bożonarodzeniowe życzenia.

Dziękując za wszystkie zaproszenia na ww. spotkania, Burmistrz zaznacza, że podjęto decyzję o ograniczeniu obecności na nich do jednej osoby z ramienia magistratu, by zminimalizować zagrożenie zakażenia, a wobec ograniczeń liczebności podczas zgromadzeń umożliwić uczestnictwo także innym zapraszanym gościom.

Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych,
byśmy mogli spędzić święta w zdrowiu i rodzinnym gronie!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności