Łęki. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym
Wczoraj (25.06.2023) o godzinie 14.30 służby ratunkowe interweniowały w Łękach na ulicy Piastowskiej, gdzie motocyklista zderzył się z samochodem osobowym.
W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 64–letni mieszkaniec Kęt, kierując motocyklem marki Yamaha, najechał na tył samochodu marki Suzuki, którym kierowała 54–letnia mieszkanka powiatu pszczyńskiego, a która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, aby umożliwić pieszym przeprawę przez ulicę. W wyniku wypadku motocyklista doznał obrażeń ciała. Został przetransportowany przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala na leczenie.
W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności wypadku.
KPP Oświęcim

