Wiosenny Wielopokoleniowy Turniej PING PONGA z DK Kęty
Zapraszamy do wzięcia udziału w Wiosennym Wielopokoleniowym Turnieju PING PONGA, który odbędzie się 28.03.2026 r. (sobota) o godz. 9:00.
Rejestracja trwa od 8:00 do 08:30 w Domu Kultury w Kętach.
Grać może każdy.
Przyjmujemy zgłoszenia do 25.03.2026 r.
Zgłoszenia należy dokonać telefonicznie pod nr 33 844 86 76 lub mailowo na adres: renata.koziel@domkultury.kety.pl.
Brak opłaty za udział w Turnieju.
Prosimy zapoznać się z regulaminem turnieju: >KLIK<
Karta zgłoszenia: >KLIK<
„Dofinansowano ze środków Programu „UTW- Pokolenia w Akcji” Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”.


Dom Kultury w Kętach

