Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Wiosenny Wielopokoleniowy Turniej PING PONGA z DK Kęty

Zapraszamy do wzięcia udziału w Wiosennym Wielopokoleniowym Turnieju PING PONGA, który odbędzie się 28.03.2026 r. (sobota) o godz. 9:00.

Rejestracja trwa od 8:00 do 08:30 w Domu Kultury w Kętach.

Grać może każdy.

Przyjmujemy zgłoszenia do 25.03.2026 r.  

 

Zgłoszenia należy dokonać telefonicznie pod nr 33 844 86 76 lub mailowo na adres: renata.koziel@domkultury.kety.pl.

Brak opłaty za udział w Turnieju.

Prosimy zapoznać się z regulaminem turnieju: >KLIK<

Karta zgłoszenia: >KLIK<

 

„Dofinansowano ze środków Programu „UTW- Pokolenia w Akcji” Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”.

 

 

 

Dom Kultury w Kętach

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności