Koniec roku szkolnego 2024/2025!
Nadszedł najbardziej wyczekiwany przez dzieci i młodzież dzień - zakończenie roku szkolnego i oficjalny start wakacji.
Dzisiaj we wszystkich szkołach naszej gminy odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2024/25. Jest to szczególny moment dla każdej z placówek, kiedy to praca uczniów oraz nauczycieli zostaje doceniona i podsumowana.
W niektórych szkoła podzielono zakończenie tak, że najstarsi uczniowie wakacje rozpoczęli już wczoraj, a młodsze klasy czekały do dzisiaj.
Szczególną aurą dzisiejszego dnia cieszyło się zakończenie w Nowej Wsi.
Ze szkołą pożegnali się nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele, którzy z różnych względów nie będą kontynuować nauczania w tej placówce.
Dwie zasłużone nauczycielki zostały ciepło pożegnane przez burmistrza gminy Kęty, Marcina Śliwę, oraz dyrekcję szkoły. Nauczycielkom zostały wręczone kwiaty, złożono im też podziękowania za pracę na rzecz szkoły przez długie lata.
Wakacje to dwa miesiące odpoczynku i zabawy - zasłużone po intensywnej nauce. Pamiętajmy jednak, że bezpieczeństwo jest najważniejsze - nad wodą, na drogach, w Internecie i w trakcie letnich wyjazdów. Bawcie się dobrze, dbajcie o siebie i innych!
Marcel Ligęza

