Kolejna akcja krwiodawstwa już w najbliższą niedzielę
W najbliższą niedzielę, 19 marca
w Domu Katechetycznym
przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach
odbędzie się druga w tym roku
akcja krwiodawstwa,
organizowana przez parafialny Klub HDK Kęty przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Drogocenny dar będzie można złożyć
na stanowiskach Małopolskiej Stacji Krwiodawstwa
w godzinach od 9.00 do 15.00.
Zachęcamy do udziału.

