Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Kolejna akcja krwiodawstwa już w najbliższą niedzielę

W najbliższą niedzielę, 19 marca
w Domu Katechetycznym
przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach

odbędzie się druga w tym roku
akcja krwiodawstwa,

organizowana przez parafialny Klub HDK Kęty przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Drogocenny dar będzie można złożyć
na stanowiskach Małopolskiej Stacji Krwiodawstwa

w godzinach od 9.00 do 15.00.

Zachęcamy do udziału.

HDK2023_(1) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności