Emilia Stojek na podium Mistrzostw Polski
Kolejny sukces w miniony weekend odniosła utalentowana lekkoatletka Tempa Kęty podczas Mistrzostw Polski U-18 w Lekkiej Atletyce. Mistrzostwa były rozgrywane w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w dniach 11-13 lipca w Poznaniu. Tym razem Emilia, uzyskując w finale trójskoku wartościowy wynik – 12,51 m, zdobyła brązowy medal i stanęła na trzecim stopniu podium Mistrzostw.
W najbliższy piątek nasza zawodniczka wyjeżdża z Reprezentacją Polski U-18 na Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy EYOF. Mistrzostwa te odbędą się w stolicy Macedonii Północnej Skopje w dniach 20-26 lipca 2025.
Tempo Kęty
