Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Emilia Stojek na podium Mistrzostw Polski

 

Kolejny sukces w miniony weekend odniosła utalentowana lekkoatletka Tempa Kęty podczas Mistrzostw Polski U-18 w Lekkiej Atletyce. Mistrzostwa były rozgrywane w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży  w dniach 11-13 lipca w Poznaniu.  Tym razem Emilia, uzyskując w finale trójskoku wartościowy wynik – 12,51 m, zdobyła brązowy medal i stanęła na trzecim stopniu podium Mistrzostw.

W najbliższy piątek nasza zawodniczka wyjeżdża z Reprezentacją Polski  U-18 na Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy EYOF.  Mistrzostwa te odbędą się w stolicy Macedonii Północnej  Skopje w dniach 20-26 lipca 2025.

 

Tempo Kęty

Galeria zdjęć

Emilia Stojek na podium Mistrzostw Polski 2 Emilia Stojek na podium Mistrzostw Polski 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności