Dofinansowanie z budżetu Gminy Kęty do letniego wypoczynku dzieci i młodzieży
W lipcu zostały podpisane umowy na realizację zadania publicznego pn. „Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Kęty w 2025 roku”.
Zgodnie z zaproszeniem do składania ofert, propozycję organizacji letniego wypoczynku złożyły następujące stowarzyszenia: UMKS „Kęczanin”, ŁKS „Soła” Łęki i LKS „Bulowice”.
Wszystkie oferty zostały ocenione przez komisję pozytywnie zarówno pod względem formalnym, jak i merytorycznym. Przyznane z budżetu Gminy Kęty dofinansowanie opiewa na łączną kwotę blisko 21 000 zł.
Wydział Infrastruktury Społecznej

