Pasowanie na ucznia „Dwójki” 2025
9 października w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość – Pasowanie na ucznia!
To ważny i wzruszający moment w szkolnym życiu – szczególnie dla naszych pierwszoklasistów, którzy oficjalnie dołączyli do grona uczniów.
Podczas wydarzenia obecni byli rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście, a pierwszaki z dumą zaprezentowały piękny program artystyczny, pełen wierszy, piosenek i uśmiechu.
Na zakończenie każdy z nich został symbolicznie pasowany przez Panią Dyrektor Marię Koperską wielkim ołówkiem, co wzbudziło wiele emocji i radości.
Życzymy wszystkim nowym uczniom, aby każdy dzień w naszej szkole był pełen ciekawych przygód, przyjaźni i odkrywania świata!
SP2Kęty

