Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Pasowanie na ucznia „Dwójki” 2025

 

9 października w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość – Pasowanie na ucznia!  

 

To ważny i wzruszający moment w szkolnym życiu – szczególnie dla naszych pierwszoklasistów, którzy oficjalnie dołączyli do grona uczniów.

Podczas wydarzenia obecni byli rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście, a pierwszaki z dumą zaprezentowały piękny program artystyczny, pełen wierszy, piosenek i uśmiechu. 

 

Na zakończenie każdy z nich został symbolicznie pasowany przez Panią Dyrektor Marię Koperską wielkim ołówkiem, co wzbudziło wiele emocji i radości.

 

Życzymy wszystkim nowym uczniom, aby każdy dzień w naszej szkole był pełen ciekawych przygód, przyjaźni i odkrywania świata! 

 

SP2Kęty

Galeria zdjęć

Pasowanie na ucznia „Dwójki” 2025 3 Pasowanie na ucznia „Dwójki” 2025 2 Pasowanie na ucznia „Dwójki” 2025 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności