86. rocznica napaści ZSRR na Polskę
17 września obchodzić będziemy rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę, a także Światowy Dzień Sybiraka upamiętniający losy Polaków zesłanych na Syberię.
Z tej okazji w najbliższą środę o godz. 8:00 przy Grobie Nieznanego Żołnierza na kęckim Rynku zostaną złożone wiązanki kwiatowe.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego uczczenia pamięci wszystkich tych, którzy oddali życie za Ojczyznę lub zginęli w wyniku represji wojennych.

