Logo Urzędu Miejskiego Kęty

86. rocznica napaści ZSRR na Polskę

17 września obchodzić będziemy rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę, a także Światowy Dzień Sybiraka upamiętniający losy Polaków zesłanych na Syberię.

Z tej okazji w najbliższą środę o godz. 8:00 przy Grobie Nieznanego Żołnierza na kęckim Rynku zostaną złożone wiązanki kwiatowe.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego uczczenia pamięci wszystkich tych, którzy oddali życie za Ojczyznę lub zginęli w wyniku represji wojennych.

Wiązanka kwiatowa biało-czerwona
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności