Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Kolejny Pchli Targ już w najbliższą niedzielę!

 

Już w najbliższą niedzielę – 26 kwietnia – odbędzie się czwarty w tym roku Pchli Targ. Wielkie święto drobnego handlu zorganizowane zostanie jak zwykle na terenie targowiska miejskiego przy ul. Jana III Sobieskiego w Kętach. 

 

Zaproszenie do udziału w Pchlim Targu kierujemy zarówno do kupujących, jak i sprzedawców. Miłośnicy staroci, hobbyści, kolekcjonerzy, wystawcy, artyści, poszukiwacze okazji, cudeniek i ciekawych gadżetów… Tutaj każdy może sprzedawać, kupować i wymieniać to, na co tylko ma ochotę! 

 

Targ, podobnie jak przed laty, odbywa się cyklicznie, w każdą czwartą niedzielę miesiąca. Dodatkowo towarzyszy mu wyprzedaż garażowa, czyli nieformalna akcja sprzedaży drobnych, używanych rzeczy (zabawek, książek, różnego typu odzieży i akcesoriów domowych), które tą drogą zyskać mogą  nowe życie.

 

Uwaga! Za przedmioty niesprzedane odpowiada ich wystawca, który musi je posprzątać i zabrać ze sobą po zakończeniu targu! 

 

Szczegółowe informacje na temat kęckiego Pchlego Targu dostępne są pod numerem telefonu (33) 844-76-00 wew. 149.

 

Wydarzeniu towarzyszyć będzie RETRO ZLOT, organizowany przez Retro Mobil Klub.

 

Napis "Pchli Targ w Kętach. Sprzedawaj! Kupuj! Wymieniaj!" na tle białoszarego muru z cegieł. Powyżej grafika przedstawiająca rysunki takich przedmiotów, jak meble, sprzęt rtv, książki i akcesoria kuchenne

 

Pchli Targ w Kętach

26 kwietnia 2026 r.
7:00-14:00
targowisko miejskie

 

Zapraszamy!

 

B.K.S.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności