Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Zapraszamy na Kęckie Pożegnanie Lata!

Choć nie cieszymy się z końca lata (bo któż by się cieszył?), to z samej imprezy już jak najbardziej! Już w niedzielę 7 września od godziny 15:00 spotykamy się na placu Domu Kultury w Kętach, aby wspólnie, radośnie i kolorowo pożegnać wakacyjny czas.

 

W programie znajdziecie:

  • animacje i atrakcje dla całych rodzin,
  • występ artystyczny ZPiT Kęty,
  • o godz. 16:30 – edukacyjny pokaz z Fabryką Kreatywności „Kolory Jesieni”,
  • o godz. 17:30 – estradowy program dla dzieci w wykonaniu Lady Fama: Ciocia Klara i Miś Famuś.

 

Przyjdźcie koniecznie – będzie rodzinnie, wesoło i kolorowo!

 

DK Kęty

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia