Rozmowy Kęczan o Kętach: II spotkanie poświęcone szkołom
Muzeum im. Aleksandra Kłosińskiego w Kętach zaprasza 2 czerwca 2026 r. (wtorek) o godz. 17.00 na II Spotkanie poświęcone szkołom w ramach cyklu „Rozmowy Kęczan o Kętach”.
W scenerii nowej wystawy czasowej pt. „Szkoła XX wieku” wspominać będziemy nasze szkoły, nauczycieli, kolegów oraz czasy, w jakich minęły nam lata nauki.
Spotkanie to będzie drugą częścią wspomnień, które zainicjowaliśmy w ubiegłym roku.
Zapraszamy!
2 czerwca 2026 r.
godz. 17.00
Muzeum im. Aleksandra Kłosińskiego w Kętach
(Rynek 16, I piętro, sala wystaw czasowych)
Wstęp wolny!

Muzeum im. Aleksandra Kłosińskiego w Kętach
