Zwycięstwo Hejnału Kęty Oldboys w lidze na trawie 6+1 PPN w sezonie 2025
W trzecim sezonie ligi 2025 na trawie 6+1 przy okręgu PPN Oświęcim drużyna TS Hejnał Kęty Oldboys ponownie wygrała rozgrywki. Dwa lata temu nazwano drużynę "Dominatorami", teraz doszła nazwa "Niezniszczalni". Od dwóch sezonów Hejnał Kęty nie przegrał i nie zremisował meczu. Wszystko wygrał i zdominował rozgrywki. Nasza drużyna zajęła 1 miejsce, wygrała wszystkie 7 meczy w kolejności:
- z Przecieszynem 4:2;
- z Unią Oświęcim 13:4;
- z Jawiszowicami 5:4 (wyjazd);
- z Górnikiem Brzeszcze 12:0;
- z Kwaczałą 16:2 (wyjazd);
- z Łączanami 7:6
- oraz ostatni mecz wyjazdowy z Porębą Wielką 7:3.
Skład zwycięskiej drużyny: bramkarze – Jasiński oraz Bączek; w polu Matyszkowicz, Ulman, Faron, Gołba, Bogunia, Ryłko, Jurecki, P. Śleziak, M. Śleziak, D. Śleziak, Bryzek, Grzybek, Fender, Niedziela, Matejko, Mąsior, Sokół, Kasolik, Dąbroś, R. Szłapa.
Hejnał Kęty: statystyka – 64 bramek strzelonych, straconych jedynie 21.
Jacek Ulman
TS Hejnał Kęty Oldboys

Zwycięska drużyna w sezonie liga PPN 2025 - Hejnał Kęty Oldboys

Skład z meczu Poręba Wielka - Hejnał Kęty 3:7

Z meczu Hejnał Kęty – LKS Łączany 7:6

Trening bez żadnych barier: boiskowych i wiekowych.

