Zgłoś swój zespół do 14. edycji Kęckich Nocy Rockowych 2025!
Zgłoś swój zespół do 14. edycji Kęckich Nocy Rockowych 2025! „Armia” zagra podczas finału!
Muzyka, pasja, ludzie i scena, której nie da się zapomnieć – to wszystko czeka na uczestników tegorocznej edycji KNR.
Aby wziąć udział w przeglądzie, należy przesłać kartę zgłoszenia, rider techniczny oraz co najmniej jeden utwór prezentujący twórczość zespołu. Zgłoszenia przyjmowane są do 17 sierpnia 2025 r. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.domkultury.kety.pl.
Na etapie zgłoszeń udział w konkursie jest bezpłatny. Opłatę w wysokości 100 zł wnoszą wyłącznie zespoły zakwalifikowane do finału.
O awansie decyduje:
– jury, które wskaże 2 zespoły,
– internauci, którzy w akcji „Lubię To!” na Facebooku wybiorą kolejne 3 zespoły.
Łącznie 5 finalistów wystąpi 6 września 2025 r. na scenie przed Domem Kultury w Kętach. Wstęp na koncert jest bezpłatny.
Na zwycięzcę czeka voucher o wartości 4000 zł na realizację profesjonalnego nagrania studyjnego w Feelingoodstudio w Nowej Wsi.
Tego wieczoru na scenie zagra 5 kapel finałowych przeglądu, zwycięzca zeszłorocznej edycji KNR – Zaułek z Libiąża, a także ARMIA – ikona polskiej muzyki punkrockowej.

)_(2).png)

