Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Zapraszamy na KONFERENCJĘ PSZCZELARSKĄ

Zarząd Koła Pszczelarzy w Kętach zaprasza
na KONFERENCJĘ PSZCZELARSKĄ,
która odbędzie się 12 lutego 2023 r. o godz. 9:00
w Domu Kultury w Kętach. 

Szkolenia poprowadzą:

Prof. dr hab. Jerzy Demetraki-Paleolog z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie,
temat: "Prace hodowlane i elementy gospodarki pasiecznej dla podtrzymania zdrowia pszczół".

Prof. dr hab. Paweł Chorbiński z Uniwersytetu Rolniczego we Wrocławiu,
temat: "Zwalczanie warrozy i innych chorób pszczół".

Uczestnicy będą mogli również obejrzeć przygotowaną specjalnie na jubileuszowe obchody wystawę zdjęć oraz odwiedzić stoisko z artykułami pszczelarskimi.

Wydarzenie stanowi część obchodów jubileuszu 90-lecia Koła Pszczelarzy w Kętach
i objęte zostało honorowym patronatem Burmistrza Gminy Kęty, Starosty Oświęcimskiego
i Prezesa Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Krakowie.

 

Zachęcamy do zapoznania się z historią i działalnością Koła: https://pszczelarzekety.com.pl/historia-kola/

konferencja_pszczelarska 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności