Z Nowej Wsi na boiska Ekstraklasy - Bartłomiej Dudzic pierwszym gościem „Strefy Sportu” w podcaście „Głos Kęt”
Najnowszy podcast „Głosu Kęt” rozpoczyna nowy program „Strefa Sportu”, do udziału w którym zapraszane będą osoby powiązane z różnymi dziedzinami sportu.
Pierwszym z gości został Bartłomiej Dudzic, obecnie trener V-ligowej Niwy Nowa Wieś, a w przeszłości piłkarz m.in. Cracovii, GKS-u Katowice czy Sandecji Nowy Sącz. Dudzic ma również na swoim koncie debiut w reprezentacji Polski do lat U21 (wówczas reprezentacji B).
W trakcie rozmowy dowiedzą się Państwo, jak Bartek wspomina Roberta Lewandowskiego i śp. Leo Beenhakkera a także jak wyglądały jego początki w najstarszym klubie w Polsce.
Nie zabrakło w trakcie rozmowy również takich tematów, jak szkolenie młodzieży w gminie Kęty czy podsumowania zeszłego sezonu w wykonaniu Niwy Nowa Wieś.
Jest to rozmowa pełna anegdot, historii czy dywagacji o przyszłości. Niewątpliwie zainteresuje każdego pasjonata piłki nożnej, ale również osoby, które na co dzień nie zajmują się futbolem.
Odcinek dostępny jest na YouTube:
a także na Spotify:
Marcel Ligęza

