Wielki sukces MKS-u Tempo Kęty: Złoto dla Mileny Tomasiewicz!
Międzyszkolny Klub Sportowy Tempo Kęty informuje o wielkim sukcesie, odniesionym w miniony weekend w Łodzi podczas XXXII Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych. Mamy złoto!
– Milena Tomasiewicz w Łodzi zdobywa złoty medal w XXXII Ogólnopolskim Finale Czwartków Lekkoatletycznych, skacząc na odległość 5,14 m. Tego dnia również rewelacyjnie spisuje się Mateusz Spiesz, zajmując 5, miejsce z wynikiem 5.09 m w finale skoku w dal M 2013 r. – donoszą służby prasowe kęckiego Tempa, dodając, że ogromną sensację wywołała również Wiktoria Łętocha, która w pierwszym dniu imprezy poprawia swój rekord życiowy na 46.15 w biegu na 300 m, a w finałowym biegu dla rocznika 2014 jeszcze go pobiła, schodząc do 45.38 i zajmując 6. miejsce!
Warto wspomnieć, że bardzo dobre, 13. miejsce w skoku wzwyż rocznika 2013 zajęła Liwia Serocka, która pokonała wysokość 135 cm.
Wielkie gratulacje dla naszych młodych, jakże utalentowanych lekkoatletów!
Nie sposób przy tej okazji nie zauważyć, że nie mielibyśmy powodów do tej sportowej dumy i radości, gdyby nie zaangażowanie teamu trenerskiego – Tomasza Sysaka, Gabrieli Walkarz oraz Tadeusza Łyska.
Dziękujemy za Państwa oddanie młodym sportowcom i znakomite prowadzenie ich ku sportowym laurom zwycięstwa!
oprac. B.K.S.

