Logo Urzędu Miejskiego Kęty

WFOŚiGW: Nabór na stanowisko pracy w Zespole Księgowości

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko:

  • Referent/Specjalista (w zależności od doświadczenia) w Zespole Księgowości w wymiarze: 1 osoba – 1 etat.

Wymagania obligatoryjne:

1. Wykształcenie: wyższe ekonomiczne o specjalizacji rachunkowość lub wykształcenie wyższe i ukończony kurs z zakresu księgowości;
2. Obligatoryjne wymagane uprawnienia: brak;
3. Doświadczenie zawodowe: staż pracy w księgowości (min. 1 rok) lub w instytucji finansowej (min. 1 rok);
4. Predyspozycje osobowościowe: komunikatywność, rzetelność, dokładność, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy pod presją czasu oraz chęć pogłębiania swojej wiedzy zawodowej;
5. Wymagane umiejętności zawodowe:

  • znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych, ustawy Prawo ochrony środowiska, ustawy o ochronie danych osobowych wraz z przepisami wykonawczymi;
  • umiejętność przygotowywania i redagowania pism urzędowych oraz notatek służbowych, znajomość instrukcji kancelaryjnej i stosowania jednolitego rzeczowego wykazu akt;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność sprawnej komunikacji (w tym prowadzenia rozmów telefonicznych);
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

Wymagania fakultatywne – mile widziane:

1. Znajomość zasad finansowania zadań ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie;
2. Prawo jazdy kategorii B;
3. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Główne obowiązki na stanowisku pracy:

  • Obsługa dokumentacji księgowej związanej m.in. z Programem Czyste Powietrze itp.

Zadania pomocnicze:

  • archiwizacja;
  • inne zadania zlecone przez bezpośredniego przełożonego.

Dokumenty aplikacyjne należy złożyć w zamkniętej kopercie - w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, ul. Kanonicza 12, parter w terminie do 19.02.2024 r. do godziny 15:30 (decyduje data wpływu do siedziby Wojewódzkiego Funduszu) lub przesłać za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. lub innego operatora pocztowego pod warunkiem, że dokumenty wpłyną do siedziby WFOŚiGW w terminie: do 19.02.2024 r. do godziny 15:30 (decyduje data wpływu do siedziby Wojewódzkiego Funduszu).

Więcej szczegółów w załączonym poniżej ogłoszeniu oraz w Biuletynie Informacji Publicznej:

Pliki do pobrania:

Ogloszenie o naborze
Format: pdf, 220.87 kB
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności