Logo Urzędu Miejskiego Kęty

WFOŚiGW: Nabór na 2 stanowiska pracy

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowiska pracy:

Referent:

  • w Zespole Klienta Indywidualnego w wymiarze: 1 osoba – 1 etat,
  • w Zespole Rozliczeń Klienta Indywidualnego w wymiarze: 1 osoba – 1 etat.

Wymagania obligatoryjne:

1. Wykształcenie: wyższe (licencjat, inżynier lub magister);
2. Obligatoryjne wymagane uprawnienia: nie wymagane;
3. Doświadczenie zawodowe: nie wymagane;
4. Wymagane umiejętności zawodowe:

  • znajomość Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, ustawy Prawo ochrony środowiska;
  • znajomość zasad finansowania zadań ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie;
  • umiejętność przygotowywania i redagowania pism urzędowych oraz notatek służbowych, znajomość instrukcji kancelaryjnej i stosowania jednolitego rzeczowego wykazu akt;
  • umiejętność obsługi klienta oraz umiejętność sprawnej komunikacji (w tym prowadzenia rozmów telefonicznych);

5. Predyspozycje osobowościowe: komunikatywność, rzetelność, dokładność, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy z klientem indywidualnym.

Wymagania fakultatywne – mile widziane:

1. Doświadczenie w zakresie obsługi klienta indywidualnego, w tym obsługa finansowa (preferowane instrumenty bezzwrotne);
2. Doświadczenie w obsłudze administracyjnej i kancelaryjno-biurowej;
3. Znajomość przepisów związanych z ochroną danych osobowych;
4. Prawo jazdy kategorii B;
5. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Główne obowiązki na stanowisku pracy:

Kompleksowe prowadzenie spraw związanych z obsługą klientów indywidualnych poprzez realizację Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, w tym m.in.:

a) obsługa sekretariatu Zespołu oraz wykonywanie czynności kancelaryjnych zgodnie z obowiązującą instrukcją kancelaryjną,
b) kompleksowa obsługa wnioskodawców,
c) udzielanie informacji i pomocy w wypełnianiu formularzy wniosków oraz kompletowaniu dokumentów niezbędnych do otrzymania pomocy finansowej,
d) ocena wniosków pod względem merytorycznym i finansowym,
e) prowadzenie rejestrów wniosków i umów.

Dokumenty aplikacyjne należy złożyć w zamkniętej kopercie - w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, ul. Kanonicza 12, parter w terminie do 14.02.2024 r. do godziny 15:30 (decyduje data wpływu do siedziby Wojewódzkiego Funduszu) lub przesłać za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. lub innego operatora pocztowego pod warunkiem, że dokumenty wpłyną do siedziby WFOŚiGW w terminie: do 14.02.2024 r. do godziny 15:30 (decyduje data wpływu do siedziby Wojewódzkiego Funduszu).

Więcej szczegółów w załączonym poniżej ogłoszeniu oraz w Biuletynie Informacji Publicznej:

Pliki do pobrania:

Ogłoszenie o naborze
Format: pdf, 207.04 kB
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności