Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Ważny certyfikat dla Gminy Kęty

W zeszłym tygodniu w Krakowskim Parku Technologicznym odbyła się konferencja „Samorząd dla Przedsiębiorcy”, podsumowująca trzy lata realizacji projektu „Standardy obsługi inwestora w Małopolsce”. Podczas wydarzenia, którego ukoronowaniem było wręczenie certyfikatów, potwierdzających wdrożenie wspomnianych standardów, naszą gminę reprezentował II Zastępca Burmistrza Gminy Kęty Marcin Śliwa.

 

Jak informuje serwis malopolska.pl, celem projektu „Standardy obsługi inwestora w Małopolsce” było podniesienie jakości usług, świadczonych na rzecz przedsiębiorców zainteresowanych prowadzeniem działalności w regionie.

W ramach projektu małopolskie jednostki samorządu terytorialnego mogły uzyskać wsparcie konieczne do wypracowania i wdrożenia jednolitych standardów obsługi inwestora. Były to m.in. szkolenia, możliwość uczestnictwa w wizytach studyjnych w województwach opolskim i podkarpackim, a także wsparcie doradcze. Od marca 2020 r. w projekcie wzięło udział 85 jednostek samorządu terytorialnego – podkreśla biuro prasowe Województwa Małopolskiego.

Warto podkreślić, że za sprawą wdrożenia standardów obsługi inwestora we wszystkich gminach, które przystąpiły do projektu, wzrośnie poziom obsługi przedsiębiorców zainteresowanych inwestowaniem w naszym regionie. 

 

 

Liderem projektu „Standardy obsługi inwestora w Małopolsce” jest Województwo Małopolskie, partnerem - Krakowski Park Technologiczny.

Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. Wartość projektu to ponad 2 mln zł.

 

B.K.S. / fot. U.B.Ś., malopolska.pl

 

Galeria zdjęć

Ważny certyfikat dla Gminy Kęty 4 Ważny certyfikat dla Gminy Kęty 1 Ważny certyfikat dla Gminy Kęty 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności