VI sesja V kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kętach - relacja
W czwartek o godzinie 9:00, odbyło się posiedzenie Młodzieżowych Radnych Miejskich V kadencji, a tematem przewodnim była działalność i inicjatywy Domu Kultury w Kętach. W sesji wzięli udział przedstawiciele kęckiego magistratu - I zastępca Burmistrza Gminy Kęty Rafał Ficoń oraz Sekretarz Gminy Kęty Ewelina Jura-Bączek.
Wydarzenie rozpoczęło się od otwarcia sesji oraz stwierdzenia prawomocności i ustalenia porządku obrad. Po przyjęciu przez radnych protokołu, głos zabrał wicedyrektor Domu Kultury w Kętach Piotr Wojtyczek, który przedstawił informację o podjętych działaniach oraz planach na dalszą część roku.
Po prezentacji przyszedł czas na interpelacje i zapytania radnych. Kolejnym punktem były wolne wnioski i informację, a następnie zamknięto sesje.
Marcel Ligęza / Fot. MH

