Logo Urzędu Miejskiego Kęty

V sesja V kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kętach – relacja

26 marca w sali sesyjnej Urzędu Gminy Kęty odbyła się V sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej. Po otwarciu sesji przez prezydium, stwierdzono prawomocność i ustalono porządek obrad. W kolejnym punkcie obrad dwójka radnych – Maja Talar oraz Maksymilian Jurzak złożyli ślubowanie i odebrali karty do głosowania. Następnie po przyjęciu protokołu z poprzedniej sesji nadszedł czas na prezentację działalności Centrum Usług Społecznych w Kętach przez dyrektor Monikę Kaczmarczyk. W dalszej części obrad radni uchwalili również jednogłośnie kalendarz prac na bieżący rok. W ramach wolnych wniosków i informacji I zastępca Burmistrza Gminy Kęty Rafał Ficoń zaprosił młodzież do zaangażowania się w akcję sprzątania lokalnej przyrody, które odbędą się już w kwietniu.

 

oprac. Ach

Galeria zdjęć

DSC_6059 DSC_6063 DSC_6065 DSC_6068 DSC_6069 DSC_6073 DSC_6074 DSC_6075 DSC_6079 DSC_6080 DSC_6083 DSC_6086 DSC_6090
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności