Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Sukces ucznia SP nr 1 w Kętach w Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym „Astrolabium”

 

Z ogromną dumą informujemy, że uczeń klasy III c Szkoły Podstawowej nr 1 w Kętach – Szymon S., odniósł znaczący sukces w konkursie organizowanym przez krakowskie Obserwatorium Astronomiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego, zdobywając drugie miejsce w tegorocznej edycji wydarzenia.

 

Celem konkursu jest promowanie nauk ścisłych, a szczególnie astronomii i badań kosmicznych.

Szymon wykazał się nie tylko imponującą wiedzą, ale także zdolnościami analitycznymi i pasją do odkrywania tajemnic wszechświata.

 

Gratulujemy Szymonowi sukcesu, który jest efektem wielu miesięcy przygotowań, samodzielnej pracy i wsparcia rodziców.

Życzymy powodzenia na dalszej ścieżce edukacyjnej oraz w rozwijaniu naukowych zainteresowań!

 

 

 

informacja nadesłana

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności