Logo Urzędu Miejskiego Kęty

Spotkanie z Qwirkle w Świetlicy młodzieżowej w Bulowicach

 

Specjalizująca się w grach planszowych, certyfikowana trenerka Rummikub Barbara Czarnik zaprasza na spotkanie z Qwirkle, podczas którego zaprezentowane zostaną zasady tej gry i rozgrywania turnieju. Wydarzenie odbędzie dziś w Świetlicy młodzieżowej w Bulowicach. Wstęp wolny!

 

Qwirkle to gra logiczna, która przypomina w rozgrywce znane i lubiane Scrabble. Jednak w jej przypadku, gracze – zamiast układania słów – mają za zadnie zarządzać symbolami i kolorami. Zasady gry są niezwykle proste i intuicyjne, dlatego to znakomita rozrywka dla całych rodzin.

Spotkanie otwarte dla wszystkich bez względu na wiek – zachęcają organizatorzy.

 

Więcej szczegółów na plakatach:

 

B.K.S.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności