VI edycja Pucharu Lata 2026 Kęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej
W najbliższy piątek 12 czerwca 2026 roku o godz. 18.00 na obiekcie kęckiego orlika
przy ul. Sobieskiego 36 odbędzie się turniej piłki nożnej pod nazwą
„Puchar Lata Kęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej”.
Impreza pod Patronatem Burmistrza Gminy Kęty.
Do rywalizacji staną trzy najlepsze drużyny grające w tegorocznej XVI edycji KALPN
sezonu 2025/2026:
BRK Steel
Mistrzowie XVII edycji KALPN;
Drink Team
Wicemistrzowie XVII edycji KALPN;
Avengers
III miejsce XVII edycji KALPN.
Kęcki Puchar Lata będzie rozgrywany systemem każdy z każdym. Mecz trwa 2x20 min.
Rozkład gier można zobaczyć w załączniku graficznym.
Po rozegranym turnieju o godz. 20.30 odbędzie się oficjalne zakończenie XVI edycji Kęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej sezonu 2024/2025.
Wszystkich sympatyków i kibiców Kęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zapraszamy na kęckiego orlika w najbliższy piątek (12.06.2026) na godz. 18.00.
Drużyna, która wygrała KALPN w sezonie 2025/2026 oraz drużyna, która wygra Puchar Lata 2026 będzie reprezentowała Gminę Kęty w projektach ogólnopolskich:
Oficjalne Mistrzostwa Polski piłkarskich szóstek
Oficjalny Puchar Polski piłkarskich szóstek
5 lipca – Turniej finałowy o Puchar Polski – Warszawa
12 lipca – Turniej finałowy o Mistrzostwo Polski – Warszawa.
Będzie się działo!!
Organizatorzy


